piątek, 3 lutego, 2023
Home > Aktualności > Konferencję naukowo-szkoleniową „ROLA SZPITALA POWIATOWEGO W SYSTEMIE PODSTAWOWEGO SZPITALNEGO ZABEZPIECZENIA ŚWIADCZEŃ OPIEKI ZDROWOTNEJ”

Konferencję naukowo-szkoleniową „ROLA SZPITALA POWIATOWEGO W SYSTEMIE PODSTAWOWEGO SZPITALNEGO ZABEZPIECZENIA ŚWIADCZEŃ OPIEKI ZDROWOTNEJ”

Szanowni Państwo,
Zarząd Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Szpitali Powiatowych uprzejmie Państwa zaprasza na Konferencję naukowo-szkoleniową „ROLA SZPITALA POWIATOWEGO W SYSTEMIE PODSTAWOWEGO SZPITALNEGO ZABEZPIECZENIA ŚWIADCZEN OPIEKI ZDROWOTNEJ”, z udziałem zaproszonych gości – przedstawicieli Sejmu i Senatu RP, Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia, która odbędzie się bezpośrednio po Walnym Zgromadzeniu Związku w dn. 26-27 maja 2017 r. w Warszawie w Hotelu Holiday Park, ul. Heroldów 1B, 01-991 Warszawa.
Szczegółowy program konferencji wraz z kartą zgłoszenia przekazuję Państwu w załączeniu. Koszt uczestnictwa 1 osoby wynosi 250,00 zł brutto, fakturę VAT będzie można odebrać w recepcji hotelu. Zgłoszenia należy kierować pocztą elektroniczną na adres biura OZPSP, tj.: biuroozpsp@gmail.com do dnia 12.05.2017 r.
Uprzejmie proszę w miarę możliwości o dobór współlokatora i wskazanie go w karcie zgłoszenia, z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w hotelu.
Karta uczestnika, link: karta-uczestnika
Program konferencji, link: program-konferencji-26-27-05-2017r
W przypadku zapytań pozostaję do dyspozycji pod nr telefonu (25) 68-44-632
Joanna Cieślak
Kierownik Biura OZPSP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *